Opcje przeglądania

Cena
  • od do

Kostiumy kąpielowe/ stroje kąpielowe damskie

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kostium kąpielowy/ bikini damskie NEON CZERWONY doda siwiec Kostium kąpielowy/ bikini damskie NEON CZERWONY doda siwiec
Cena: 55,00 zł

Kostium kąpielowy damski w kolorze NEON czerwony czarny- najmodniejszy stój kąpielowy z paskami- zapinany na skos z wycięciami w majtkach. Neonowe bikini a'la agent jest najmodniejszym kostiumem kąpielowym na lato 2014- stój kąpielowy gwiazd! Bardzo dobry gatunkowo materiał, soczyste jaskrawe kolory. Modny oryginalny kostium kąpielowy na plażę. Wyróżnij się z tłumu! Dostępny od ręki w różnych rozmiarach. Zapinany na skos pod biustem, z paskami w kolorze czerownym NEON. 

Kostium kąpielowy/ bikini damskie NEON ZIELONY doda siwiec Kostium kąpielowy/ bikini damskie NEON ZIELONY doda siwiec
Cena: 55,00 zł

Kostium kąpielowy damski w kolorze NEON ZIELONY- najmodniejszy stój kąpielowy z paskami- zapinany na skos z wycięciami w majtkach. Neonowe bikini a'la agent jest najmodniejszym kostiumem kąpielowym na lato 2014- stój kąpielowy gwiazd! Bardzo dobry gatunkowo materiał, soczyste jaskrawe kolory. Modny oryginalny kostium kąpielowy na plażę. Wyróżnij się z tłumu! Dostępny od ręki w różnych rozmiarach. Zapinany na skos pod biustem, z paskami w kolorze różowym NEON. 

Kostium kąpielowy/ bikini damskie NEON ŻÓŁTY doda siwiec Kostium kąpielowy/ bikini damskie NEON ŻÓŁTY doda siwiec
Cena: 55,00 zł

Kostium kąpielowy damski w kolorze NEON ŻÓŁTY- najmodniejszy stój kąpielowy z paskami- zapinany na skos z wycięciami w majtkach. Neonowe bikini a'la agent jest najmodniejszym kostiumem kąpielowym na lato 2014- stój kąpielowy gwiazd! Bardzo dobry gatunkowo materiał, soczyste jaskrawe kolory. Modny oryginalny kostium kąpielowy na plażę. Wyróżnij się z tłumu! Dostępny od ręki w różnych rozmiarach. Zapinany na skos pod biustem, z paskami w kolorze pomarańczowym NEON. 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl