Opcje przeglądania

Cena
  • od do

BLUZY Z NADRUKIEM / BLUZY Z NAPISAMI - Modne bluzy młodzieżowe z nadrukami/ z napisami/ z grafikami, BLUZY DAMSKIE i BLUZY MĘSKIE - krój unisex. Bluzy w stylu streetwear/ hipsterskim- dobrej jakości bawełniane, luźne szerokie bluzy dresowe wkładane przez głowę bez kaptura. Różne kolory i rozmiary do wyboru. Możliwość zamówienia własnego nadruku/ napisu/ grafiki na bluzę. Tanie i dobrej jakości bluzy dla nastolatków- dla dziewczyn i chłopaków. Oryginalne printy/ nadruki/ napisy na bluzach dresowych w sklepie internetowym online SHOCK share&block. Oferujemy możliwość zamówienia bluzy z własnym nadrukiem/ napisem wedle indywidualnego pomysłu. Bluzy z nadrukami to najmodniejsze ubrania w sezonie- pozwalają wyrazić siebie. Szeroki wybór wzorów i kolorów bluz z nadrukami/ napisami/ printami. 

Bluzy z nadrukiem

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Bluza 3 MAGICZNE SŁOWA PROSZĘ DZIĘKUJĘ ... SPIERDALAJ Bluza 3 MAGICZNE SŁOWA PROSZĘ DZIĘKUJĘ ... SPIERDALAJ
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza z nadrukiem 3 MAGICZNE SŁOWA - Proszę Dziękuję Spierdalaj - modna bluza młodzieżowa ze śmiesznymi napisami. Oryginalna bluza dla nastolatków z zabawnym napisem. Krój bluzy uniwersalny, dzięki czemu można ją nosić jako bluza damska jak i bluza męska. Krój bluzy klasyczny - wkłada przez głowę, bawełniana bluza bez kaptura ze ściągaczami. Nadruki na bluzy trwałe - nie odpadają, nie spierają się i nie pękają. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary. Bluza oversize - szeroka luźna bluza w stylu hipster / skate / streetwear. Pasuje do legginsów, spodni, szortów czy trampek. Świetne uzupełnienie stylizacji blogerskich. Wygodna bluza na co dzień - na wycieczkę, do kina, na zakupy, do szkoły ale też na koncert czy na imprezę. 

Bluza B. T. S KPOP Bluza B. T. S  KPOP
Cena: 70,00 zł
szt.

Modna i oryginalna- jedyna i wyjątkowa bluza młodzieżowa damska i męska bawełniana w modnym stylu hipster/ streetwear- luźna bluza oversize bez kaptura z napisem/ z nadrukiem koreańskiego zespołu muzyki KPOP. Idealna na koncert, na prezent, do szkoły, do leginsów. Dobra jakość, niska cena, duży wybór i trwały nadruk. 

Bluza CZEŚĆ MUGOLU Bluza CZEŚĆ MUGOLU
Cena: 65,00 zł
szt.

Młodzieżowa bluza z nadrukiem CZEŚĆ MUGOLU -bluza z napisami. Modna śmieszna bluza o kroju hipster oversize - luźna dresowa blogerska bluza damska i męska z zabawnym nadrukiem. Duże i małe rozmiary bluzy, 11 kolorów do wyboru. Świetny pomysł na prezent.  Klasyczna bawełniana bluza dresowa bez kaptura dla dziewczyn  i dla chłopaków. Nadruki na bluzy trwałe, nie spierają się. Bluza do kupienia w zakładce UBRANIA DLA FANÓW. Bluza fandomowa z fajnym napisem. 

Bluza FLY HIGH birds Bluza FLY HIGH birds
Cena: 65,00 zł
szt.
Bluza FOREVER HUNGRY Bluza FOREVER HUNGRY
Cena: 65,00 zł
szt.

Tania fajna bluza damska i bluza męska (krój uniwersalny) z napisem FOREVER HUNGRY. Modna bluza młodzieżowa - blogerska bluza w stylu hipster / skate / streetwear. Wygodna bluza dla dziewczyn i dla chłopaków do noszenia na co dzień - do szkoły, do kina, na spacer, na wycieczkę ale też na imprezę czy na koncert. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary, nadruki na bluzy trwałe. Klasyczna bluza dresowa - bawełniana bluza bez kaptura ze ściągaczami wkładana przez głowę. Świetny pomysł na prezent dla nastolatki / dla nastolatka. Do kupienia w sklepie internetowym w zakładce BLUZY Z NADRUKIEM. 

Bluza HARRY HERMIONA RON imiona Bluza HARRY HERMIONA RON imiona
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza fandomowa dla potterheads - modna bluza młodzieżowa z kolekcji BLUZY z nadrukiem IMIONA HARRY HERMIONA RON i innych bohaterów. Fajna bluza młodzieżowa dla fanów o kroju uniwersalnym - bluza damska i bluza męska. Wygodna bluza oversize bez kaptura ze ściągaczami wkładana przez głowę do noszenia na co dzień- idealna bluza do szkoły, na wycieczkę czy do kina. Świetny pomysł na prezent. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary, nadruki trwałe. Bluza hipster w stylu streetwear / skate - tania bluza dla nastolatków dostępna w zakładce UBRANIA DLA FANÓW

Bluza HI! I'M DEMENTOR OMNOMNOM YOUR SOUL Bluza HI! I'M DEMENTOR OMNOMNOM YOUR SOUL
Cena: 65,00 zł
szt.

Modna blogerska młodzieżowa bluza damska i męska z nadrukiem HI I' M DEMENTOR OMNOMNOM YOUR SOUL. Fajna bluza fandomowa dla fanów HARRY POTTER 'a - Potterheads. Kultowa bluza z napisami i dementorem - świetny pomysł na prezent. Wygoda luźna bluza oversize bez kaptura - fajna dresowa bluza bawełniana na co dzień, do szkoły czy do kina bez kaptura. Nadruki na bluzy trwałe, dobry gatunkowo materiał. Oryginalna bluza HARRY POTTER potterheads- 13 kolorów , małe i duże rozmiary. 

Bluza I LOVE WEED zioło marihuana skręt joint blant Bluza I LOVE WEED zioło marihuana skręt joint blant
Cena: 65,00 zł
szt.

Modna i oryginalna bluza młodzieżowa z zabawnym nadrukiem I LOVE WEED zioło marihuana ze skrętem- jointem i dymem. Śmieszna bluza dla nastolatków - krój uniwersalny unisex (bluza damska i bluza męska), klasyczna dresowa bluza bawełniana bez kaptura ze ściągaczami wkładana przez głowę. Wygodna bluza oversize - szeroka, luźna bluza z fajnym nadrukiem. Do wyboru kolor biały lub szary, duże i małe rozmiary. Nadruki na bluzy trwałe, nie spierają się i nie odpadają. Świetny pomysł na prezent dla nastolatki / dla nastolatka. 

Bluza I NIECH LOS CI SPRZYJA Igrzyska Śmierci Bluza I NIECH LOS CI SPRZYJA Igrzyska Śmierci
Cena: 65,00 zł
szt.

Modna bluza młodzieżowa z nadrukiem I NIECH LOS CI SPRZYJA  TRYBUT IGRZYSKA ŚMIERCI, bluza z napisem dla fanów książki k filmu- trylogii The Hunger Games czyli igrzyskomaniaków- bluza dla trybutów. Bluza z printem- cytatem z filmu IGRZYSKA ŚMIERCI- I niech los wam sprzyja. Dostępna w wielu soczystych kolorach m.in. bluza biała, czarna, szara, bordowa, granatowa, czerwona- do wyboru aż 11 odcieni. Duże i małe rozmiary bluzy- od S do XXL. Klasyczna bluza dresowa bez kaptura wkładana przez głowę- bawełniana bluza damska i męska z nadrukiem. Bluza typu oversize- luźna szeroka bluza z nadrukiem dla nastolatków. Do kupienia w zakładce UBRANIA DLA IGRZYSKOMANIAKÓW IGRZYSKA ŚMIERCI sklep internetowy. Bluza z kolekcji BLUZY IGRZYSKA ŚMIERCI w stylu hipster, streetwear streetfashion blogerska. Pasuje do stylizacji sportowych, skate, street i blogerskich. Fajna bluza do szkoły, na obóz, na wyjazd, na imprezę, na koncert, na zlot fanów Igrzysk Śmierci. Świetna bluza dla dziewczyn i dla chłopaków- unisex do legginsów, do spodni do spódniczki do trampek. 

Bluza I WOULD DATE YOU BUT UR NOT DYLAN Bluza I WOULD DATE YOU BUT UR NOT DYLAN
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza z nadrukiem I WOULD DATE YOU BUT UR NOR DYLAN .Fajna bluza blogerska oversize z napisami dla dziewczyn. Fandomowa bluza dla nastolatek - dresowa bluza bawełniana bez kaptura ze ściągaczami. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary. Nadruki na bluzy trwałe, nie spierają się i nie odpadają. Świetny pomysł na prezent - blogerska bluza swag ze śmiesznymi napisami. Bluza oversize - wygodna luźna bluza wkładana przez głowę ze ściągaczami. 

Bluza IT'S LEVIOSA NOT LEVIOSA Bluza IT'S LEVIOSA NOT LEVIOSA
Cena: 65,00 zł
szt.

Modna blogerska bluza hipster z nadrukiem - bluza damska i męska z napisami IT'S LEVIOSA NOT LEVIOSA. Świetna bluza  z nadrukiem LEVIOSA - pomysł na prezent dla fana. Oryginalna bluza skate oversize - luźna szeroka bluza dresowa bawełniana z napisami - fandomowa bluza harry potter. Dostępna w zakładce UBRANIA DLA FANÓW . Do kupienia w 11 kolorach, duże i małe rozmiary. Nadruki na bluzy trwałe i niespieralne. Młodzieżowa bluza z nadrukiem dla fanów - fajna bluza na co dzień, do kina, do szkoły. Pasuje do stylizacji blogerskich i streetwear - do spodni, legginsów, szortów. 

Bluza Jesteś jeszcze uczniem. Za wcześnie na myślenie ZWIADOWCY Bluza Jesteś jeszcze uczniem. Za wcześnie na myślenie ZWIADOWCY
Cena: 65,00 zł
szt.

Fajna bluza z napisem - bluza młodzieżowa z nadrukiem JESTEŚ JESZCZE UCZNIEM. ZA WCZEŚNIE NA MYŚLENIE. Bluza z kolekcji BLUZY ZWIADOWCY - bluza z cytatem z książki. Modna bluza damska i bluza męska dla fanów książki Zwiadowcy. Świetny i oryginalny pomysł na prezent. Wygodna bluza bawełniana oversize - bluza blogerska w stylu hipster / streetwear do noszenia na co dzień, do szkoły, do kina, na zakupy, na wycieczkę czy na spacer. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary. Nadruki na bluzy trwałe - nie spierają się i nie odpadają. Dostępna w zakładce BLUZY Z NADRUKIEM / BLUZY Z NAPISAMI

Bluza KEEP CALM AND LOVE VOLLEYBALL siatkówka Bluza KEEP CALM AND LOVE VOLLEYBALL siatkówka
Cena: 65,00 zł
szt.

Modna bluza młodzieżowa unisex - bluza damska i bluza męska z nadrukiem KEEP CALM AND LOVE VOLLEYBALL - fajna bluza dla nastolatków z kolekcji BLUZY KEEP CALM AND. Oryginalna bluza dla fanów siatkówki. Do wyboru aż 11 kolorów bluz, duże i małe rozmiary, nadruki na bluzy trwałe. Wygodna i tania bluza oversize - szeroka luźna bluza bawełniana bez kaptura wkładana przez głowę ze ściągaczami. Blogerska bluza - pasuje do stylizacji hipster / streetwear / skate / sportowych. Pasuje do noszenia na co dzień - do szkoły, do kina, na spacer, na zakupy, na spotkanie czy na obóz ale też na imprezę. Świetny pomysł na prezent dla fana siatkówki i siatkarzy. 

Bluza KIDRAUHL forever infinity znak nieskończności Justin Bieber BELIEBERS z ćwiekami Bluza KIDRAUHL forever infinity znak nieskończności Justin Bieber BELIEBERS z ćwiekami
Cena: 70,00 zł
szt.

Modna bluza dla beliebers z napisem KIDRAUHL i ćwiekami - fajna bluza dla nastolatków z kolekcji BLUZY JUSTIN BIEBER - bluzy fandomowe. Oryginalna bluza z nadrukiem o kroju uniwersalnym unisex - bluza damska i bluza męska - napis KIDRAUHL czyli pseudonim Justina Biebera. Bluza do kupienia w zakładce UBRANIA DLA FANÓW - JUSTIN BIEBER beliebers. Bluza KIDRAUHL to świetny pomysł na prezent dla beliebers i boy belieber. Bluza blogerska oversize - szeroka, luźna bluza w stylu hipster / skate / streetwear. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary, nadruki na bluzy trwałe. Bluza z ćwiekami na ramionach. 

Bluza MAM ZAJEBISTĄ DZIEWCZYNĘ dla par zakochanych dla NIEGO Bluza MAM ZAJEBISTĄ DZIEWCZYNĘ dla par zakochanych dla NIEGO
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza męska z napisami MAM ZAJEBISTĄ DZIEWCZYNĘ- czyli modna bluza dla chłopaka z zabawnym nadrukiem z kompletu bluzy dla par zakochanych. Bluza ze śmiesznym nadrukiem MAM ZAJEBISTĄ DZIEWCZYNĘ to fajny i niebanalny pomysł na prezent dla ukochanego/ chłopaka na walentynki/ dzień zakochanych / urodziny / rocznicę czy święta. Zabawny zestaw- bluzy walentynkowe do kupienia w sklepie internetowym SHOCK share&block - wyjątkowe bluzy dla niej i dla niego na randkę. Modna bluza we wzory dla dwojga, różne kolory i rozmiary- duże i małe. Nadruki na bluzy trwałe, do wyboru aż 11 kolorów bluz, duże i małe rozmiary. 

Bluza MAM ZAJEBISTEGO CHŁOPAKA dla par zakochanych dla NIEJ Bluza MAM ZAJEBISTEGO CHŁOPAKA dla par zakochanych dla NIEJ
Cena: 65,00 zł
szt.

Kultowa bluza dla par tylko w sklepie internetowym SHOCK share&block- modna damska bluza z napisami dla dziewczyny z kompletu bluzy dla par - bluza na prezent walentynkowy, na urodziny, na rocznicę dla dziewczyny / żony / narzeczonej - blogerska bluza z nadrukiem MAM ZAJEBISTEGO CHŁOPAKA. Bluzy dla par to świetny, niebanalny prezent - zaskocz ukochaną bluzami dla dwojga z zabawnym nadrukiem. Do wyboru 11 kolorów bluzy oversize, duże i małe rozmiary. Oryginalna bluza dla par. Nadruki na bluzy trwałe. 

Bluza MORDOR UNIVERSITY Władca Pierścieni Bluza MORDOR UNIVERSITY Władca Pierścieni
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza MORDOR UNIVERSITY - modna bluza młodzieżowa z kolekcji BLUZY WŁADCA PIERŚCIENI  z napisami mordor university i logo. Śmieszna bluza fandomowa dla fanów książki tolkiena i filmu lord of the rings. Oryginalna bluza dresowa bez kaptura - wkładana przez głowę bluza oversize dla nastolatków. Świetny pomysł na prezent dla fana władcy pierścieni i książek tolkiena. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary. Nadruki na bluzy trwałe, nie odpadają, nie pękają i nie spierają się. Fajna bluza blogerska w stylu hipster / streetwear / skate do stylizacji blogerskich i sportowych. 

Bluza NEW YORK SHADOWHUNTERS INSTITUTE dary anioła Bluza NEW YORK SHADOWHUNTERS INSTITUTE dary anioła
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza z nadrukiem NEW YORK SHADOWHUNTERS INSTITUTE. Modna młodzieżowa bluza blogerska dla nastolatków z logo SHADOWHUNTERS INSTITUTE - bluza dla nocnych łowców. Świetny pomysł na prezent dla shadowhunters - fanów serii książek Dary Anioła. Bluza damska i bluza męska - model unisex. Fajna bluza dla nastolatków - fandokowa bluza oversize bez kaptura. Luźna, wygodna bluza bawełniana wkladana przez głowę - bluza do szkoły, na wycieczkę czy na imprezę. Dostępna w 11 kolorach - duże i małe rozmiary bluzy. Sklep internetowy z bluzami - bluzy dla fanów Darów Anioła. 

Bluza NIBY NIE MA IDEAŁÓW A JEDNAK JESTEM Bluza NIBY NIE MA IDEAŁÓW A JEDNAK JESTEM
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza damska ze śmiesznym nadrukiem - BLUZA NIBY NIE MA IDEAŁÓW A JEDNAK JESTEM. Fajna bluza blogerska dla dziewczyn z zabawnym napisem. Wygodna bluza oversize - ma luźny krój dzięki czemu świetnie nadaje się do noszenia na co dzień - na zakupy, do kina, na spacer, do szkoły czy na wycieczkę. Dobry gatunkowo materiał - bawełniana bluza bez kaptura ze ściągaczami. Do wyboru aż 11 kolorów, duże i małe rozmiary, nadruki na bluzy trwałe, nie spierają się i nie odpadają. Świetny pomysł na prezent - oryginalna bluza dziewczęca z napisem z mema. 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl