Opcje przeglądania

Cena
  • od do

BLUZY Z NADRUKIEM / BLUZY Z NAPISAMI. Sklep SHOCK share&block oferuje bluzy damskie i bluzy męskie - szeroki wybór modnych młodzieżowych bluz- bluzy z nadrukiem / bluzy z napisami o kroju UNISEX. Wygodne tanie modne i fajne bawełniane bluzy bez kaptura wkładane przez głowę oraz bluzy z kapturem. Projektujemy bluzy dla każdego- w naszym sklepie internetowym kupić można bluzy z zabawnymi napisami, bluzy dla par zakochanych, bluzy przyjaźni- bluzy dla przyjaciółek i przyjaciół, bluzy dla fanów / bluzy fandomowe (bluzy harry potter dla potterheads, bluzy igrzyska śmierci dla trybutów, bluzy one direction dla directioners, bluzy justin bieber dla beliebers, bluzy ariana grande dla arianators, bluzy władca pierścieni bluzy hobbit, bluzy więzień labiryntu, bluzy ed sheeran sheerios, bluzy kpop dla kpoppers, bluzy gwiazd naszych wina, bluzy percy jackson, bluzy teen wolf, bluzy niezgodna divergent i inne). Nasze nadruki i napisy są wykonywane różnymi technikami m.in. folia flex, solvent, flock, sitodruk, druk cyfrowy i inne, wszystkie są trwałe, nie odpadają, nie pękają ani nie spierają się. Bluzy mają modny krój bluz hipster oversize czyli szerokie luźne bluzy bawełniane dresowe- blogerskie bluzy dla nastolatków. Wiele kolorów do wyboru m.in. bluzy czarne, bluzy białe, bluzy szare, bluzy bordowe, bluzy czerwone, granatowe zielone czy żółte. Bluzy z fajnymi napisami - blogerskie bluzy ze śmiesznymi napisami, cytatami czy obrazkami. Umożliwiamy również zamówienie bluzy z własnym nadrukiem- bluzy z napisami, zdjęciem czy innym nadrukiem na zamówienie klienta. 

Bluzy z nadrukiem / bluzy z napisami

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Bluza 3 MAGICZNE SŁOWA PROSZĘ DZIĘKUJĘ ... SPIERDALAJ Bluza 3 MAGICZNE SŁOWA PROSZĘ DZIĘKUJĘ ... SPIERDALAJ
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza z nadrukiem 3 MAGICZNE SŁOWA - Proszę Dziękuję Spierdalaj - modna bluza młodzieżowa ze śmiesznymi napisami. Oryginalna bluza dla nastolatków z zabawnym napisem. Krój bluzy uniwersalny, dzięki czemu można ją nosić jako bluza damska jak i bluza męska. Krój bluzy klasyczny - wkłada przez głowę, bawełniana bluza bez kaptura ze ściągaczami. Nadruki na bluzy trwałe - nie odpadają, nie spierają się i nie pękają. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary. Bluza oversize - szeroka luźna bluza w stylu hipster / skate / streetwear. Pasuje do legginsów, spodni, szortów czy trampek. Świetne uzupełnienie stylizacji blogerskich. Wygodna bluza na co dzień - na wycieczkę, do kina, na zakupy, do szkoły ale też na koncert czy na imprezę. 

Bluza B. T. S KPOP Bluza B. T. S  KPOP
Cena: 70,00 zł
szt.

Modna i oryginalna- jedyna i wyjątkowa bluza młodzieżowa damska i męska bawełniana w modnym stylu hipster/ streetwear- luźna bluza oversize bez kaptura z napisem/ z nadrukiem koreańskiego zespołu muzyki KPOP. Idealna na koncert, na prezent, do szkoły, do leginsów. Dobra jakość, niska cena, duży wybór i trwały nadruk. 

Bluza CZEŚĆ MUGOLU Bluza CZEŚĆ MUGOLU
Cena: 65,00 zł
szt.

Młodzieżowa bluza z nadrukiem CZEŚĆ MUGOLU -bluza z napisami. Modna śmieszna bluza o kroju hipster oversize - luźna dresowa blogerska bluza damska i męska z zabawnym nadrukiem. Duże i małe rozmiary bluzy, 11 kolorów do wyboru. Świetny pomysł na prezent.  Klasyczna bawełniana bluza dresowa bez kaptura dla dziewczyn  i dla chłopaków. Nadruki na bluzy trwałe, nie spierają się. Bluza do kupienia w zakładce UBRANIA DLA FANÓW. Bluza fandomowa z fajnym napisem. 

Bluza FLY HIGH birds Bluza FLY HIGH birds
Cena: 65,00 zł
szt.
Bluza FOREVER HUNGRY Bluza FOREVER HUNGRY
Cena: 65,00 zł
szt.

Tania fajna bluza damska i bluza męska (krój uniwersalny) z napisem FOREVER HUNGRY. Modna bluza młodzieżowa - blogerska bluza w stylu hipster / skate / streetwear. Wygodna bluza dla dziewczyn i dla chłopaków do noszenia na co dzień - do szkoły, do kina, na spacer, na wycieczkę ale też na imprezę czy na koncert. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary, nadruki na bluzy trwałe. Klasyczna bluza dresowa - bawełniana bluza bez kaptura ze ściągaczami wkładana przez głowę. Świetny pomysł na prezent dla nastolatki / dla nastolatka. Do kupienia w sklepie internetowym w zakładce BLUZY Z NADRUKIEM. 

Bluza HARRY HERMIONA RON imiona Bluza HARRY HERMIONA RON imiona
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza fandomowa dla potterheads - modna bluza młodzieżowa z kolekcji BLUZY z nadrukiem IMIONA HARRY HERMIONA RON i innych bohaterów. Fajna bluza młodzieżowa dla fanów o kroju uniwersalnym - bluza damska i bluza męska. Wygodna bluza oversize bez kaptura ze ściągaczami wkładana przez głowę do noszenia na co dzień- idealna bluza do szkoły, na wycieczkę czy do kina. Świetny pomysł na prezent. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary, nadruki trwałe. Bluza hipster w stylu streetwear / skate - tania bluza dla nastolatków dostępna w zakładce UBRANIA DLA FANÓW

Bluza HI! I'M DEMENTOR OMNOMNOM YOUR SOUL Bluza HI! I'M DEMENTOR OMNOMNOM YOUR SOUL
Cena: 65,00 zł
szt.

Modna blogerska młodzieżowa bluza damska i męska z nadrukiem HI I' M DEMENTOR OMNOMNOM YOUR SOUL. Fajna bluza fandomowa dla fanów HARRY POTTER 'a - Potterheads. Kultowa bluza z napisami i dementorem - świetny pomysł na prezent. Wygoda luźna bluza oversize bez kaptura - fajna dresowa bluza bawełniana na co dzień, do szkoły czy do kina bez kaptura. Nadruki na bluzy trwałe, dobry gatunkowo materiał. Oryginalna bluza HARRY POTTER potterheads- 13 kolorów , małe i duże rozmiary. 

Bluza I LOVE WEED zioło marihuana skręt joint blant Bluza I LOVE WEED zioło marihuana skręt joint blant
Cena: 65,00 zł
szt.

Modna i oryginalna bluza młodzieżowa z zabawnym nadrukiem I LOVE WEED zioło marihuana ze skrętem- jointem i dymem. Śmieszna bluza dla nastolatków - krój uniwersalny unisex (bluza damska i bluza męska), klasyczna dresowa bluza bawełniana bez kaptura ze ściągaczami wkładana przez głowę. Wygodna bluza oversize - szeroka, luźna bluza z fajnym nadrukiem. Do wyboru kolor biały lub szary, duże i małe rozmiary. Nadruki na bluzy trwałe, nie spierają się i nie odpadają. Świetny pomysł na prezent dla nastolatki / dla nastolatka. 

Bluza I NIECH LOS CI SPRZYJA Igrzyska Śmierci Bluza I NIECH LOS CI SPRZYJA Igrzyska Śmierci
Cena: 65,00 zł
szt.

Modna bluza młodzieżowa z nadrukiem I NIECH LOS CI SPRZYJA  TRYBUT IGRZYSKA ŚMIERCI, bluza z napisem dla fanów książki k filmu- trylogii The Hunger Games czyli igrzyskomaniaków- bluza dla trybutów. Bluza z printem- cytatem z filmu IGRZYSKA ŚMIERCI- I niech los wam sprzyja. Dostępna w wielu soczystych kolorach m.in. bluza biała, czarna, szara, bordowa, granatowa, czerwona- do wyboru aż 11 odcieni. Duże i małe rozmiary bluzy- od S do XXL. Klasyczna bluza dresowa bez kaptura wkładana przez głowę- bawełniana bluza damska i męska z nadrukiem. Bluza typu oversize- luźna szeroka bluza z nadrukiem dla nastolatków. Do kupienia w zakładce UBRANIA DLA IGRZYSKOMANIAKÓW IGRZYSKA ŚMIERCI sklep internetowy. Bluza z kolekcji BLUZY IGRZYSKA ŚMIERCI w stylu hipster, streetwear streetfashion blogerska. Pasuje do stylizacji sportowych, skate, street i blogerskich. Fajna bluza do szkoły, na obóz, na wyjazd, na imprezę, na koncert, na zlot fanów Igrzysk Śmierci. Świetna bluza dla dziewczyn i dla chłopaków- unisex do legginsów, do spodni do spódniczki do trampek. 

Bluza I WOULD DATE YOU BUT UR NOT DYLAN Bluza I WOULD DATE YOU BUT UR NOT DYLAN
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza z nadrukiem I WOULD DATE YOU BUT UR NOR DYLAN .Fajna bluza blogerska oversize z napisami dla dziewczyn. Fandomowa bluza dla nastolatek - dresowa bluza bawełniana bez kaptura ze ściągaczami. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary. Nadruki na bluzy trwałe, nie spierają się i nie odpadają. Świetny pomysł na prezent - blogerska bluza swag ze śmiesznymi napisami. Bluza oversize - wygodna luźna bluza wkładana przez głowę ze ściągaczami. 

Bluza IT'S LEVIOSA NOT LEVIOSA Bluza IT'S LEVIOSA NOT LEVIOSA
Cena: 65,00 zł
szt.

Modna blogerska bluza hipster z nadrukiem - bluza damska i męska z napisami IT'S LEVIOSA NOT LEVIOSA. Świetna bluza  z nadrukiem LEVIOSA - pomysł na prezent dla fana. Oryginalna bluza skate oversize - luźna szeroka bluza dresowa bawełniana z napisami - fandomowa bluza harry potter. Dostępna w zakładce UBRANIA DLA FANÓW . Do kupienia w 11 kolorach, duże i małe rozmiary. Nadruki na bluzy trwałe i niespieralne. Młodzieżowa bluza z nadrukiem dla fanów - fajna bluza na co dzień, do kina, do szkoły. Pasuje do stylizacji blogerskich i streetwear - do spodni, legginsów, szortów. 

Bluza Jesteś jeszcze uczniem. Za wcześnie na myślenie ZWIADOWCY Bluza Jesteś jeszcze uczniem. Za wcześnie na myślenie ZWIADOWCY
Cena: 65,00 zł
szt.

Fajna bluza z napisem - bluza młodzieżowa z nadrukiem JESTEŚ JESZCZE UCZNIEM. ZA WCZEŚNIE NA MYŚLENIE. Bluza z kolekcji BLUZY ZWIADOWCY - bluza z cytatem z książki. Modna bluza damska i bluza męska dla fanów książki Zwiadowcy. Świetny i oryginalny pomysł na prezent. Wygodna bluza bawełniana oversize - bluza blogerska w stylu hipster / streetwear do noszenia na co dzień, do szkoły, do kina, na zakupy, na wycieczkę czy na spacer. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary. Nadruki na bluzy trwałe - nie spierają się i nie odpadają. Dostępna w zakładce BLUZY Z NADRUKIEM / BLUZY Z NAPISAMI

Bluza KEEP CALM AND LOVE VOLLEYBALL siatkówka Bluza KEEP CALM AND LOVE VOLLEYBALL siatkówka
Cena: 65,00 zł
szt.

Modna bluza młodzieżowa unisex - bluza damska i bluza męska z nadrukiem KEEP CALM AND LOVE VOLLEYBALL - fajna bluza dla nastolatków z kolekcji BLUZY KEEP CALM AND. Oryginalna bluza dla fanów siatkówki. Do wyboru aż 11 kolorów bluz, duże i małe rozmiary, nadruki na bluzy trwałe. Wygodna i tania bluza oversize - szeroka luźna bluza bawełniana bez kaptura wkładana przez głowę ze ściągaczami. Blogerska bluza - pasuje do stylizacji hipster / streetwear / skate / sportowych. Pasuje do noszenia na co dzień - do szkoły, do kina, na spacer, na zakupy, na spotkanie czy na obóz ale też na imprezę. Świetny pomysł na prezent dla fana siatkówki i siatkarzy. 

Bluza KIDRAUHL forever infinity znak nieskończności Justin Bieber BELIEBERS z ćwiekami Bluza KIDRAUHL forever infinity znak nieskończności Justin Bieber BELIEBERS z ćwiekami
Cena: 70,00 zł
szt.

Modna bluza dla beliebers z napisem KIDRAUHL i ćwiekami - fajna bluza dla nastolatków z kolekcji BLUZY JUSTIN BIEBER - bluzy fandomowe. Oryginalna bluza z nadrukiem o kroju uniwersalnym unisex - bluza damska i bluza męska - napis KIDRAUHL czyli pseudonim Justina Biebera. Bluza do kupienia w zakładce UBRANIA DLA FANÓW - JUSTIN BIEBER beliebers. Bluza KIDRAUHL to świetny pomysł na prezent dla beliebers i boy belieber. Bluza blogerska oversize - szeroka, luźna bluza w stylu hipster / skate / streetwear. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary, nadruki na bluzy trwałe. Bluza z ćwiekami na ramionach. 

Bluza MAŁA MI muminki bajka WREDNA Bluza MAŁA MI muminki bajka WREDNA
Cena: 70,00 zł
szt.

Śmieszna bluza damska z MAŁĄ MI - modna i zabawna bluza dla dziewczyn z nadrukiem WREDNA? NIE. REALISTKA. Zabawna bluza blogerska z fajnym nadrukiem dla kobiet. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary. Nadruki na bluzy trwałe, nie odpadają i nie spierają się. Wygodna bluza damska oversize - szeroka, luźna bluza bez kaptura ze ściągaczami wkładana przez głowę. Bluza w stylu hipster / skate / streetwear - pasuje do stylizacji blogerskich, sportowych, swag i hipster. Idealna do legginsów, jeansów, spodni czy szortów. Świetny pomysł na prezent dla przyjaciółki / siostry / dziewczyny. 

Bluza MAM ZAJEBISTĄ DZIEWCZYNĘ dla par zakochanych dla NIEGO Bluza MAM ZAJEBISTĄ DZIEWCZYNĘ dla par zakochanych dla NIEGO
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza męska z napisami MAM ZAJEBISTĄ DZIEWCZYNĘ- czyli modna bluza dla chłopaka z zabawnym nadrukiem z kompletu bluzy dla par zakochanych. Bluza ze śmiesznym nadrukiem MAM ZAJEBISTĄ DZIEWCZYNĘ to fajny i niebanalny pomysł na prezent dla ukochanego/ chłopaka na walentynki/ dzień zakochanych / urodziny / rocznicę czy święta. Zabawny zestaw- bluzy walentynkowe do kupienia w sklepie internetowym SHOCK share&block - wyjątkowe bluzy dla niej i dla niego na randkę. Modna bluza we wzory dla dwojga, różne kolory i rozmiary- duże i małe. Nadruki na bluzy trwałe, do wyboru aż 11 kolorów bluz, duże i małe rozmiary. 

Bluza MAM ZAJEBISTEGO CHŁOPAKA dla par zakochanych dla NIEJ Bluza MAM ZAJEBISTEGO CHŁOPAKA dla par zakochanych dla NIEJ
Cena: 65,00 zł
szt.

Kultowa bluza dla par tylko w sklepie internetowym SHOCK share&block- modna damska bluza z napisami dla dziewczyny z kompletu bluzy dla par - bluza na prezent walentynkowy, na urodziny, na rocznicę dla dziewczyny / żony / narzeczonej - blogerska bluza z nadrukiem MAM ZAJEBISTEGO CHŁOPAKA. Bluzy dla par to świetny, niebanalny prezent - zaskocz ukochaną bluzami dla dwojga z zabawnym nadrukiem. Do wyboru 11 kolorów bluzy oversize, duże i małe rozmiary. Oryginalna bluza dla par. Nadruki na bluzy trwałe. 

Bluza MORDOR UNIVERSITY Władca Pierścieni Bluza MORDOR UNIVERSITY Władca Pierścieni
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza MORDOR UNIVERSITY - modna bluza młodzieżowa z kolekcji BLUZY WŁADCA PIERŚCIENI  z napisami mordor university i logo. Śmieszna bluza fandomowa dla fanów książki tolkiena i filmu lord of the rings. Oryginalna bluza dresowa bez kaptura - wkładana przez głowę bluza oversize dla nastolatków. Świetny pomysł na prezent dla fana władcy pierścieni i książek tolkiena. Do wyboru aż 11 kolorów bluzy, duże i małe rozmiary. Nadruki na bluzy trwałe, nie odpadają, nie pękają i nie spierają się. Fajna bluza blogerska w stylu hipster / streetwear / skate do stylizacji blogerskich i sportowych. 

Bluza NEW YORK SHADOWHUNTERS INSTITUTE dary anioła Bluza NEW YORK SHADOWHUNTERS INSTITUTE dary anioła
Cena: 65,00 zł
szt.

Bluza z nadrukiem NEW YORK SHADOWHUNTERS INSTITUTE. Modna młodzieżowa bluza blogerska dla nastolatków z logo SHADOWHUNTERS INSTITUTE - bluza dla nocnych łowców. Świetny pomysł na prezent dla shadowhunters - fanów serii książek Dary Anioła. Bluza damska i bluza męska - model unisex. Fajna bluza dla nastolatków - fandokowa bluza oversize bez kaptura. Luźna, wygodna bluza bawełniana wkladana przez głowę - bluza do szkoły, na wycieczkę czy na imprezę. Dostępna w 11 kolorach - duże i małe rozmiary bluzy. Sklep internetowy z bluzami - bluzy dla fanów Darów Anioła. 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl